آموزش جنسیت سازی پارچه

آموزش جنسیت سازی پارچه

از اصلی ترین گامها در پروسه رسیدن به مرتبه طراح لباس ، ایجاد جنسیت پارچه با استفاده از لوازمی مانند گواش - مارکر- آبرنگ - انواع پاستل و غیره میباشد که این هنر در صنعت مد به نام تصویرسازی مد و فشن به صورت تخصصی و حرفه ای ایفای نقش میکند.

دوره  آموزشی تپستری

دوره آموزشی تپستری

تپستری هنر ی اصیل و قدیمی که قدمت آن به هزاره های قبل میلاد برمیگردد و خواستگاه اولیه آن فرانسه بوده است.جهت رنگی کردن و پوشاندن دیوارهای بلند و سنگی و بی رنگ قصرها و جهت جلوگیری از عبور صدا در کلیساها هنگام دعا و نیایش 

کلاس طراحی اندام و فیگور بانوان

کلاس طراحی اندام و فیگور بانوان

توجه به تناسبات موجود در اندام انسانی و تسلط بر چگونگی این تناسبات، طراحی از فیگور انسانی را آسان می سازد. آناتومی انسان(طراحی آناتومی)، در هر دوره از زندگی (نوزادی، کودکی، نوجوانی، جوانی، میانسالی، پیری) دارای ویژگی های خاصی است. اغلب طراحان، به هنگام طراحی فیگور، ابتدا نمایی ساده از فرم بیضی سر را می کشند و سپس به ترسیم خطوط راهنما برای گردن، شانه، ستون فقرات، لگن خاصره، دست و پا می پردازند. این شیوه بسیار ساده و اصولی است، اما این سؤال پیش می آید که طول و عرض این خطوط راهنما بر چه اساسی ترسیم می شود؟ پاسخ این است: اساس و پایه تناسبات، همان فرم بیضی اولیه ای است که در ابتدای کار ترسیم می شود.